Heat-Flow Hakkımızda

"MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZDİR"

Öncelikle Isıtma Soğutma ve Tesisat alanında çalışan firma 1993 yılında yeniden yapılanarak gıda, ilaç, kozmetik, kimya ve benzeri sanayilerin akış ekipmanları ile ısı transfer sistemleri konusunda gereksinimlerine cevap vermek üzere konumlandırılmıştır.
Gerek ülkemiz,gerekse yakın coğrafyamızdaki ülkelere , geniş stok olanakları, deneyimli satış ekibi ve lojistik hizmetleri ile hızlı ve doğru malzeme sunmaktadır.

Heat-Flow Plakalı Eşanjörleri

Firmamız

Heat-Flow Plakalı Isı Eşanjörleri çözüm ortağınız. Geniş yedek parça stoğuyla tüm Plakalı Isı Eşanjörü ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Üretim

Üretimi firmamız bünyesinde gerçekleştirilen Plakalı ısı eşanjörler HEAT-FLOW markası ile Isıtma Soğutma ve İklimlendirme sektörlerinin kullanımına sunulmaktadır.

İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmamız plakalı ısı eşanjör üremini gerçekleştirmektedir.

Teknik Ekibimiz

Vereceginiz teknik bilgiler doğrultusunda uygulama alanınıza en uygun ürünü tasarlayacaklardır. Bununla beraber size sunduğumuz satış sonrası hizmetler ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmak her zaman amacımızdır.

%100 Yerli

Firmamız bünyesinde 100% “gerçek” yerli üretimini yaptığımız Plakalı Isı Eşanjörlerinin uzun yıllar hizmet vermek üzere; Ağır Sanayi-Endüstri, Enerji , Denizcilik, Gıda, HVAC, Jeotermal ve benzeri sektörlerine yüksek performansla çalıştırılmak için tasarlanmıştır.

Bize Ulaşın

Bize Ulaşın 0 216 420 10 00

Tüm Plakalı Isı Eşanjörü ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Contalı Eşanjörler

Lehimli Eşanjörler

Plaka & Contalar